Functieomschrijving

Is je NL taal nog op een laag niveau en ben je op zoek naar een mooie opstapbaan of werk je al maar ben je op zoek naar wat uur erbij dan is dit een mooie kans.

Wij zoeken voor een partner van ons pakketsorteerders voor het DHL punt in Raamsdonksveer. Je gaat de pakketten (veelal lichte zakken of dozen) in de juiste container doen die achter je staat. Als je de cijfers 1 t/m 33 kunt lezen en je hebt zin om met een leuk en divers team te werken dan zoeken we jou.

Ook zijn er werkzaamheden als containers verplaatsen, scannen en op de band leggen. Mocht je ambitie hebben om koerier te worden dan is dit een mooie opstap om het logistieke proces te leren.

Organisatie

Met dit bedrijf Werken we al jaren samen en is een continu groeiend bedrijf in de transport wereld. Zij zijn al jaren in staat om zeer inclusief te werk te gaan. Naast de nodige vrachtwagens die rijden starten zij nu het eerste DHL punt. 

Gevraagd

·         Secuur werken is belangrijk

·         Het kunnen lezen van cijfers is een must (verder is NL taal niet belangrijk)

Ons aanbod

Mark Conforme Arbeidsvoorwaarden

Werktijden

Dagelijks van: 6:30 tot circa 9:00 uur (kan uitlopen tot 10 uur) En/of 13:00 tot 15:00 uur

Specificaties:

Doelgroep: Regulier
Volgnummer: 5878
Plaatsingsdatum: 8 maart 2024
Contactgegevens: WSP West-Brabant, regio Dongemond
Werkgeversadviseur: Coen Broeders
Telefoonnummer: 0162 374 192
Email: wsp@midzuid.nl

Reageren op deze vacature!

Invalid Input
Er is geen volgnummer opgegeven
Er is geen naam ingevuld
Er is geen geldig e-mailadres ingevuld
Invalid Input
Invalid Input